<<

>>

Vyrábíme moderní zábradlí stavebnicového typu, zábradlí na zakázku včetně montáže a požadavků zákazníka.

Exteriérová či interiérová aplikace a výroba na zakázku charakterizují jedinečnost společnosti JAP v tomto oboru.

Nerezové zábradlí stavebnicového typu
je variabilní na jakýkoliv typ schodiště

Hodí se jak v interiéru, tak do exteriéru. Je vhodné na betonová i montovaná schodiště, balkóny nebo balustrády.

Vyrábíme prosklené stříšky pro zavěšení nad vstupy do budov včetně montáže a zaměření.

Variabilita výrobního programu umožňuje pokrytí různých formátů a potřeb zákazníka.

Ukotvení stříšek v nerezové oceli
přináší vysokou kvalitu a bezpečnost.

Svým vzhledem čistý design stříšek v kombinaci s nerezovými prvky tvoří vhodný exteriérový doplněk pro každou nemovitost.

 

Zaujala vás
naše nabídka?

Poptávka

Komponenty

Nabídka komponent pro nerezové zábradlí JAP – aneb když je zábradlí stavebnicí

Při návrzích designu jednotlivých komponent, z nichž lze zábradlí jednoduše smontovat, jsme se zaměřili na převažující moderní trendy v bytovém designu, a to jak z pohledu tuzemského, tak i celosvětového.

Ty jasně ukazují, že nerez je mezi materiály, které se při bytových realizacích či rekonstrukcích nejčastěji používají, jasnou jedničkou. Díky svému vzhledu, modernosti, snadné údržbě a dlouhé životnosti, se stává tento materiál dnes již tradičním a nadčasovým.

Naše letité zkušenosti s výrobou interiérových schodišť nás přesvědčily o tom, že nosným materiálem pro moderní typ zábradlí je právě nerez. Dobře se kombinuje jak se sklem, tak i dřevem a právě tyto dva další materiály jsme rovněž použili pro nabídku výplní zábradlí.

Napínák lanka.Napínák lanka. Držák lanka.aDržák lanka. Záslepka nerezového madla.Záslepka nerezového madla.
Záslepka sloupku.Záslepka sloupku. Spojka nerezových prutů.Spojka nerezových prutů. Křížová kotva nerez prutů.Křížová kotva nerez prutů.
Propojka prutůPropojka prutů. Záslepka nerezového prutu.Záslepka nerezového prutu. Kloubová spojka prutů.Kloubová spojka prutů.
Propojka dřevěného madla.Propojka dřevěného madla.  
 
 
Zábradlí JAP
Koncovka lanka.Koncovka lanka.
Kotva prutu.Kotva prutu. Koncovka dřevěného madla.Koncovka dřevěného madla. Spojka nerezového madla.Spojka nerezového madla.
Koncovka nerezového madla.Koncovka nerezového madla. Spojka nerezového madla.gSpojka nerezového madla. Pata sloupku boční kulatá.Pata sloupku boční kulatá.
Držák skla Spider.Držák skla Spider. Držák skla.Držák skla. Krček madla pro schody.Krček madla pro schody.
Krček madla pro balustrády.Krček madla pro balustrády. Krček madla na zeď.Krček madla na zeď. Krček madla na zeď.Krček madla na zeď.
Krček madla pro balustrády.Krček madla pro balustrády. Krček madla pro schody.Krček madla pro schody. Krček madla na zeď.Krček madla na zeď.
Těsnění do oblého držáku na sklo.Těsnění do oblého držáku na sklo. Těsnění do hranatého držáku na sklo.Těsnění do hranatého držáku na sklo. Hranatý držák skla.Hranatý držák skla.
Krytka velké patkyKrytka velké patky. Objímka sloupku pro boční kotvení.Objímka sloupku pro boční kotvení. Oblý držák skla.Oblý držák skla.
Patka sloupku malá.Patka sloupku malá. Patka sloupku velká.Patka sloupku velká. Krček madla na zeď.Krček madla na zeď.
Koncovka nerez madla.Koncovka nerez madla. Propojka nerez madla.Propojka nerez madla. Držák lanka průběžný.Držák lanka průběžný.
Držák lanka.Držák lanka. Napínák lanka.Napínák lanka. Nerez vrut se zápustnou hlavou, torks - do dřevěného madla.Nerez vrut se zápustnou hlavou, torks - do dřevěného madla.
Nerez vrut s půlkulatou hlavou, torksNerez vrut s půlkulatou hlavou, torks - pro uchycení malé patky sloupku do dřevěného nášlapu. Závrtná matice do dřevěného madla a nášlapu.Závrtná matice do dřevěného madla a nášlapu. Zátěžové kotevní pouzdro do betonuZátěžové kotevní pouzdro do betonu pro uchycení patky sloupku.
Nerez šroub se zápustnou imbusovou hlavouNerez šroub se zápustnou imbusovou hlavou M6x12 pro uchycení nerez madla ke sloupku. Kombinovaný šroub M8x50 pozinkovaný.Kombinovaný šroub M8x50 pozinkovaný. Kombinovaný šroub M10x80 pozinkovaný.Kombinovaný šroub M10x80 pozinkovaný.
Záslepka dřevěného madla.Záslepka dřevěného madla. Nerez závitová tyčNerez závitová tyč + nerezová klobouková matka. Ocelový kartáček na čištění prachu z otvoru.Ocelový kartáček na čištění prachu z otvoru.
Míchací nádstavecMíchací nádstavec na chemickou maltu. Plastová síťka na chemickou maltu.Plastová síťka na chemickou maltu. 0Profi vzduchová pumpa.Profi vzduchová pumpa.
Sada imbusových klíčů Jonnes way.Sada imbusových klíčů Jonnes way. Pistole na chemickou maltu.Pistole na chemickou maltu. Chemická malta mungo.Chemická malta mungo.
Anaerobní lepidlo na nerez ocel.Anaerobní lepidlo na nerez ocel. Čistící ochranný sprej na nerez ocel.Čistící ochranný sprej na nerez ocel. Krček madla pro balustrádu.Krček madla pro balustrádu.
Krček madla pro schody.Krček madla pro schody. Držák skla SPIDER krajní.Držák skla SPIDER krajní. Pata sloupku boční.Pata sloupku boční.
Spojka nerez madla 3D.Spojka nerez madla 3D. Vymezovací podložka k montáži pod kulatou patu.Vymezovací podložka k montáži pod kulatou patu. Vymezovací podložka k montážiVymezovací podložka k montáži pod hranatou patu.
Spojka dřevěného madla 3D.Spojka dřevěného madla 3D. Dřevěné madlo.Dřevěné madlo. Nerezové madlo.Nerezové madlo.
Nerez výplň dutá.Nerez výplň dutá. Nerez výplň plná.Nerez výplň plná. gumové těsnění do nerez madla
Gumové těsnění do nerez madla.
kloubová koncovka nerez prutu
Kloubová koncovka nezer prutu.
Kotevní puk na sklo.
Kotevní puk na sklo.
oblý držák skla rohový
Oblý držák skla rohový.
oblý držák skla
Oblý držák skla průběžný.
propojka nerez madla
Propojka nerez madla.
rohová spojka nerez madla
Rohová spojka nezez madla.
Spojka dřevěného madla kulová
Spojka dřevěného madla kulová.
spojka nerez madla nastavitelná sestupně
Spojka nerez madla nastavitelná sestupně.
spojka nerez madla nastavitelná
Spojka nerez madla nastavitelná.
spojka nerez madla
Spojka nerez madla.
záslepka nerez madla
Záslepka nerez madla.