<<

>>

Vyrábíme moderní zábradlí stavebnicového typu, zábradlí na zakázku včetně montáže a požadavků zákazníka.

Exteriérová či interiérová aplikace a výroba na zakázku charakterizují jedinečnost společnosti JAP v tomto oboru.

Nerezové zábradlí stavebnicového typu
je variabilní na jakýkoliv typ schodiště

Hodí se jak v interiéru, tak do exteriéru. Je vhodné na betonová i montovaná schodiště, balkóny nebo balustrády.

Vyrábíme prosklené stříšky pro zavěšení nad vstupy do budov včetně montáže a zaměření.

Variabilita výrobního programu umožňuje pokrytí různých formátů a potřeb zákazníka.

Ukotvení stříšek v nerezové oceli
přináší vysokou kvalitu a bezpečnost.

Svým vzhledem čistý design stříšek v kombinaci s nerezovými prvky tvoří vhodný exteriérový doplněk pro každou nemovitost.

 

Zaujala vás
naše nabídka?

Poptávka

Často kladené otázky

TERMÍN DODÁNÍ

Většinu komponent máme skladem a jsme schopni dodat je do 6ti dnů od objednání. Pouze u některého zboží, které nakupujeme od dodavatelů, je dodací lhůta 12 dnů.

MŮŽU SI ZÁBRADLÍ NAMONTOVAT SÁM?

Ano, zábradlí je vyrobeno tak, aby ho mohl namontovat běžně zručný kutil. Jednotlivé komponenty vzájemně pasují a není zapotřebí je jakkoliv upravovat. Jedinou nezbytností je zakrácení délky madla na přesnou míru a dále lanek či prutů pro výplň.

MŮŽE MI VÁŠ TECHNIK SCHODIŠTĚ (ZÁBRADLÍ) ZAMĚŘIT?

Ano, je možné, aby u větších objemů zábradlí provedl zaměření technik společnosti JAP Případně Vám doporučíme partnerské firmy, které pro nás zajišťují zaměření a montáž pro celé České republice.

LZE ZÁBRADLÍ POUŽÍT I PRO VENKOVNÍ ÚČELY?

Jednotlivé komponenty zábradlí jsou vyrobeny z nerez oceli s označením AISI 304, která je určena i pro exteriérové použití. Materiál není určen pro použití v agresivním prostředí, jako jsou chemické továrny, čistírny odpadních vod apod. Samozřejmě, že pro venkovní účely je nezbytné použít nerezové madlo.

TYPY VÝPLNĚ ZÁBRADLÍ

Nerezové zábradlí JAP nabízí v tuto chvíli následující výplně - nerez pruty, nerez lanka a sklo. Je přitom možné libovolně kombinovat jednotlivé druhy.

POTŘEBNÝ POČET SLOUPKŮ

Počet sloupků se odvíjí od délky schodiště. Platí pravidlo, že sloupky by měly být od sebe vzdáleny cca 1 metr. Z estetického hlediska je vhodné umisťovat sloupky zábradlí do středu šířky nášlapu, takže vlastní rozteč je dobré přizpůsobit tomuto umístění. Zjednodušeně lze říct, že potřebujete o jeden sloupek víc, než je počet metrů Vašeho zábradlí. (Má-li zábradlí
5 metrů, potřebujete 6 sloupků.)

LZE PROPOJIT MADLA V OHYBU?

Pro tyto účely nabízíme tzv. 3D spojky, které jsou určeny jak pro dřevěná madla, tak pro madla nerezová. Zároveň jsou použitelné i pro přechod madla z rovné balustrády do šikminy zábradlí.

Z JAKÉ DŘEVINY JE MOŽNOST SI VYBRAT MADLA?

V základní nabídce jsou madla z nerez oceli anebo buková. Potřebujete-li pro své zábradlí jinou dřevinu, obraťte se na nás s konkrétním dotazem. Principiálně jsme schopni dodat jakoukoliv používanou dřevinu.