<<

>>

Vyrábíme moderní zábradlí stavebnicového typu, zábradlí na zakázku včetně montáže a požadavků zákazníka.

Exteriérová či interiérová aplikace a výroba na zakázku charakterizují jedinečnost společnosti JAP v tomto oboru.

Nerezové zábradlí stavebnicového typu
je variabilní na jakýkoliv typ schodiště

Hodí se jak v interiéru, tak do exteriéru. Je vhodné na betonová i montovaná schodiště, balkóny nebo balustrády.

Vyrábíme prosklené stříšky pro zavěšení nad vstupy do budov včetně montáže a zaměření.

Variabilita výrobního programu umožňuje pokrytí různých formátů a potřeb zákazníka.

Ukotvení stříšek v nerezové oceli
přináší vysokou kvalitu a bezpečnost.

Svým vzhledem čistý design stříšek v kombinaci s nerezovými prvky tvoří vhodný exteriérový doplněk pro každou nemovitost.

 

Zaujala vás
naše nabídka?

Poptávka

Specifikace materiálu

Materiál AISI 304

Austenitická, chromniklová ocel 18/10, která je z důvodu svého nízkého obsahu uhlíku po svařování u síly plechu do 6 mm odolná proti mezikrystalické korozi i bez dodatečné tepelné úpravy. Tato ocel je schválena pro teplotní namáhání do 300°C. Při vyšších pracovních teplotách by se měla používat titanem stabilizovaná ocel AISI 321. Svařitelnost elektrickým obloukem je dobrá při použití všech metod svařování. Nelze použít svařování plamenem.

Ocel je dobře leštitelná a obzvlášť dobře tvárná hlubokým tažením, ohraňováním, zakružováním atd.

Při obrábění je třeba z důvodu sklonu ke zpevňování za studena vždy pracovat s ostře nabroušenými nástroji z vysoce legované rychlořezné oceli nebo nástroji ze slinutých karbidů.

Použití: Ocel je odolná proti vodě, vodní páře, vlhkosti vzduchu, jedlým kyselinám i slabým organickým a anorganickým kyselinám a má velmi rozličné možnosti použití jako např. v potravinářském průmyslu, při výrobě nápojů,
v mlékárenském, pivovarnickém i vinařském průmyslu, ve farmaceutickém a kosmetickém průmyslu, při stavbě chemických přístrojů, v architektuře, v oblasti stavby motorových vozidel, pro předměty a přístroje pro domácnost, pro chirurgické nástroje, při stavbě výčepů a kuchyní, u sanitárních zařízení, pro šperky a umělecké předměty.

 AISI

  DIN

W.-Nr.

  C

 Si

  Mn

 P S


  Cr

Mo Ni

ČSN

 304

 X5CrNi18-10

 1,4301

 ≤0,07

 ≤1,00

 ≤2,00

 ≤0,045

 ≤0,030

 ≤0,11

 17,00 až 19,50

 xxx

 8,00 až 10,00

 17241

 

Materiál AISI 316

Austenitická, kyselinovzdorná chromniklmolybdenová ocel, jíž je v důsledku zvýšeného obsahu molybdenu propůjčena zvýšená odolnost proti korozi. Především je zabráněno vzniku rizika hluboké místní koroze. Z důvodu malého obsahu uhlíku je ocel po svařování u síly plechu do 6 mm odolná proti mezikrystalické korozi i bez dodatečné tepelné úpravy. Je schválena pro teplotní namáhání do 300°C. Materiál je svařitelný.

Ocel je velmi dobře leštitelná a má velmi dobrou tvárnost hlubokým tažením, ohraňováním, zakružováním atd.

Při obrábění je třeba z důvodu sklonu ke zpevnění za studena vždy pracovat s ostře nabroušenými nástroji z vysoce legované rychlořezné oceli nebo nástroji ze slinutých karbidů. Obrobitelnost je srovnatelná s legovanými ocelemi ke zušlechťování a nezpůsobuje žádné zvláštní problémy.

Použití: Ocel lze použít všude tam, kde jsou konstrukční díly, přístroje a nástroje, které mají vykazovat střední pevnost, vystaveny působení vody, vodní pára a vlhkosti vzduchu. Uplatnění nachází ve strojírenství, při stavbě turbín, stavbě čerpadel, pro armatury, domácí přístroje, sporotní nářadí a chirurgické nástroje atd.

 

AISI

 DIN

W.-Nr.

C

 Si

  Mn

 P

 S

 N

 Cr

Mo

Ni

ČSN

316

 X5CrNiMo17-12-2

1,4401

 ≤0,07

 ≤1,00

 ≤2,00

 ≤0,045

 ≤0,030

 ≤0,11

 16,50 až 18,50

 2,00 až 2,50

 10,00 až 13,00

 17346