Novinky


Skleněná výplň zábradlí

Součástí každého zábradlí je nerezový sloupek, madlo, výplň a spojovací komponenty.

A právě výplň je velice důležitým prvkem, který utváří celkovou podobu zábradlí.

Proto je třeba výběru výplně věnovat zvýšenou pozornost. Nerezové zábradlí z dílny J.A.P. lze kombinovat s výplní skleněnou, prutovou a lankovou. Jakou variantu výplně si vyberete Vy?

Nerezové zábradlí Jap

Nerezové zábradlí stavebnicového typu z dílny J.A.P. je ideální pomocník nejen při rekonstrukcích. Díky novým komponentům lze dát i starému schodišti moderní vzhled.

Nerezové zábradlí J.A.P. nabízí díky stavebnicovému řešení spoustu různých provedení. Všechny varianty nerezového zábradlí je možné přizpůsobit jakémukoliv tvaru a typu schodiště.

Velkou výhodou je, že díky jednoduchému způsobu montáže si zábradlí s nerezovými doplňky může namontovat každý šikovnější kutil sám.

Jednotlivé komponenty zábradlí vzájemně pasují a není zapotřebí je jakkoliv upravovat. Jedinou nezbytností je zakrácení délky madla na přesnou míru zábradlí a dále lanek či prutů pro výplň.

Jestliže vás zajímá, jak správně namontovat zábradlí J.A.P., pak se můžete podívat na postup průběhu montáže zábradlí. A pro ty, kteří přeci jen chtějí svěřit montáž zábradlí odborníkům, máme síť odborných partnerů.

Jednotlivé komponenty vzájemně pasují a není zapotřebí je jakkoliv upravovat. Jedinou nezbytností je zakrácení délky madla na přesnou míru a dále lanek či prutů pro výplň. - See more at: http://www.zabradli-jap.cz/nerezove-zabradli/casto-kladene-otazky.aspx#sthash.BJHYZtxD.dpuf