Nerezové zábradlí stavebnicového typu


Video - nerezové zábradlí J.A.P.

Nerezové zábradlí je díky stavebnicovému řešní vhodné pro každého

Pokud uvažujete o výměně zábradlí, abyste oživili vaše schodiště, nemusíte nutně sahat hluboko do kapsy. Díky nerezovému zábradlí J.A.P., které je stavebnicového typu, půjdete snadnou a cenově dostupnou cestou rekonstrukce. Velkého efektu za krátkou dobu dosáhnete již pouhou změnou výplně původního zábradlí .Propojení podlaží už nebude pouze nutností, ale také potěchou pro vaše oči.

Kombinujte nerezové zábradlí s různými typy výplní

Nerezové zábradlí J.A.P. stavebnicového typu nabízí jednotlivé komponenty podle individuálního výběru, a proto je ideálním pomocníkem při rekonstrukcích zábradlí. Stačí si vybrat z nabídky výplní, a to mezi nerezovými lanky, pruty či skleněnými tabulemi.

Nerezové zábradlí si rozumí se sklem i dřevem

Působivá je také kombinace skleněné výplně s nerezovým prutem či lankem na jednom schodišti. „Nerez má bezesporu výhodu v tom, že si rozumí se dřevem i se sklem, při rekonstrukcích přinese do interiéru moderní vzhled a dá původnímu zábradlí i celému schodišti novou neotřelou tvář,“ uvádí Petr Paksi, obchodní ředitel společnosti “J.A.P.“ spol. s r.o., která se výrobou stavebnicového nerezového zábradlí zabývá.

Montáž zvládnete sami

Velkou výhodou je, že díky jednoduchému způsobu montáže si zábradlí s nerezovými doplňky může namontovat každý šikovnější kutil sám. Během jednoho dne tak můžete díky novým komponentům v zábradlí proměnit staré schodiště k nepoznání.

Video - montáž zábradlí:

schodiště před rekonstrukcí: schodiště po rekonstrukci:
schodiště před rekonstrukcí schodiště po rekonstrukci
schodiště před rekonstrukcí: schodiště po rekonstrukci