Jaký typ výplně si vybrat?


Díky stavebnicovému typu nerezového zábradlí si můžete zábradlí ke svému schodišti sestavit přesně na míru vašich potřeb a vkusu. Součástí výrobního programu společnosti J.A.P. jsou výplně variabilního stylu založeného na čistém designu.

Zábradlí se skládá ze sloupku, madla, výplně a komponentů

Součástí každého zábradlí je nerezový sloupek, madlo, výplň zábradlí a spojovací komponenty. A právě výplň zábradlí je asi tím nejcharakterističtějším rysem, který utváří celkovou podobu zábradlí. Proto je třeba právě výběru výplně zábradlí věnovat zvýšenou pozornost.

Nerezové zábradlí z dílny J.A.P. lze kombinovat s výplní skleněnou, prutovou a lankovou.

Skleněná výplň zábradlí Prutová výplň zábradlí

Lanková výplň zábradlí

Skleněná výplň zábradlí
Prutová výplň zábradlí
Lanková výplň zábradlí

Nerezové zábradlí se skleněnou výplní

Skleněné výplně zábradlí vyrábíme z kvalitního bezpečnostního kaleného skla. Skleněné tabule se pak při sestavování zábradlí kombinují s kovovými, skleněnými i dřevěnými prvky. Obvyklou variantou tohoto zábradlí je kombinace skleněných výplní, kovových sloupků a dřevěného či nerezového madla.

Skleněná výplň dodává luxusní dojem zábradlí

Díky skleněné výplni působí zábradlí luxusním dojmem a dá vyniknout lomenici tvaru schodů. Zároveň skleněná výplň zábradlí prosvětlí tmavší prostory a interiér pak působí mnohem vzdušnějším dojmem. Pokud je tedy vaším záměrem, aby schodiště plně vyniklo a zároveň působilo moderním a ladným dojmem, pak je pro Vás skleněná výplň tou správnou volbou.

Možnosti skleněné výplně

Skleněná výplň zábradlí je založena na čistém a ladném designu a má mnoho možností užití. Skleněná výplň zábradlí lze kombinovat s čirým, matným nebo potištěným sklem. Další variantou je možnost celoskleněného zábradlí bez sloupků kotveného přes nerezové puky do schodiště.

Ukázky celoskleněné výplně zábradlí J.A.P.:

Celoskleněná výplň zábradlíCeloskleněná výplň zábradlíCeloskleněná výplň zábradlí - schodiště Jap 1000 Laser